UPISI U PRVI RAZRED ŠK. GOD. 2016./2017.
Autor: Helena Bošković, 13. 6. 2016.

Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca u Vinkovcima upisuje učenike u prve razrede u programe za zanimanja:

- EKONOMIST- Trajanje programa 4 godine

- Broj upisnih mjesta 104

- Bodovnog praga nema

- Predmeti koji se boduju za upis: hrvatski jezik, matematika, strani jezik, povijest, geografija i tehnička kultura

- UPRAVNI REFERENT- Trajanje programa 4 godine

- Broj upisnih mjesta 26

- POSLOVNI TAJNIK- Trajanje programa 4 godine

- Broj upisnih mjesta 26

- PRODAVAČ- Trajanje programa 3 godine

- Broj upisnih mjesta 48

- Predmeti koji se boduju za upis: hrvatski jezik, matematika i  strani jezik.

Važni datumi (Prema vremeniku Odluke u upisu učenika u prvi razred srednje škole školske godine 2016./2017.):

30.6.2016. u 9 sati - PROVJERA STRANOG JEZIKA ZA UČENIKE. Prijaviti se u administraciju škole

11.7.2016. - OBJAVA KONAČNIH LJESTVICA PORETKA

11., 12. I 13. 7. 2016. od 8:30 do 13 sati - DOSTAVA UPISNICE, SVJEDODŽBE ŠKOLSKE MEDICINE I UGOVOR O NAUKOVANJU ZA PRODAVAČE (DOBIT ĆETE U ŠKOLI).

ELEMENTI I KRITERIJI ZA UPIS U PRVI RAZRED U ŠK. GOD. 2016./ 2017. propisani su Pravilnikom o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole (NN 49/15.).

Zdravstveni zahtjevi

Ekonomist: Uredan vid. Uredan sluh. Uredan govor. Uredna funkcija gornjih ekstremiteta. Uredno kognitivno funkcioniranje.

Upravni referent: Uredan vid. Uredan sluh. Uredan govor. Uredna funkcija gornjih ekstremiteta. Uredno kognitivno i emocionalno funkcioniranje.

Poslovni tajnik: Uredan vid. Uredan sluh. Uredan govor. Uredna funkcija gornjih ekstremiteta. Uredno kognitivno i emocionalno funkcioniranje.

Prodavač:  Uredan vid. Raspoznavanje osnovnih boja. Uredan sluh. Uredan govor. Uredna funkcija mišićno-koštanog sustava. Uredna funkcija srčano-žilnog sustava. Uredno kognitivno i emocionalno funkcioniranje.