Samostalno učitavanje upisnica!
Autor: Helena Bošković, 10. 7. 2022.

Obavijest za sve učenike/ roditelje koji samostalno učitavaju upisnice u sučelju https://srednje.e-upisi.hr/#/ :

Potpisane upisnice (upisnice potpisuje učenik i roditelj) moraju imati ispunjene i sve podatke (ostaviti strani jezik koji učenik nastavlja učiti-drugi ako postoji precrtati, upisati koji vjeronauk uči ili etiku-ne ostavljati oboje) koji se na njoj nalaze te ih učenici imaju mogućnost sami učitati u sustav ili dostaviti srednjoj školi da ih učita umjesto njih. I upisati kontakt broj na koji Vas možemo nazvati u slučaju potrebe.

Bez obzira na način kako je učitana upisnica, ona mora biti potpisana.

Također je bitno učitati i dodatnu dokumentaciju po kojoj je učenik ostvario dodatne bodove.