Obavijesti - ispitni koordinator
Malo o upisima na fakultet...
Autor: IGOR ZDENČANOVIĆ, 16. 7. 2015.

Evo par uputa, budući da sam dobio podosta pitanja vezanih za upise.

Dakle,

1. Ako ne želite ništa upisati na ljetnom roku, trebate obrisati sve studijske programe te se ponovno prijaviti na jesenskom roku.

2.Upisali ste na ljetnom roku neki fakultet. Na jesen idete ponovno polagati neki ispit DM te želite upisati drugi fakultet. To je moguće te ćete se ponovno prijaviti na studijski program koji želite upisati na jesenskom roku, a sa fakulteta koji ste upisali na ljetnom roku ćete se treba ispisati. (to će vam stvoriti dodatan trošak - računajte na to)

3. Ove godine ste upisali neki studij, ali nagodinu bi neki drugi ili u nekom drugom gradu (ili pak ništa ne upisujete ove godine, a želite nagodinu) tada ćete nagodinu ponovno prijaviti se preko sustava ( s time da vam neće vrijediti sadašnje lozinke, nego ćete se morati samostalno prijaviti, jer nemate više učenička prava nakon 31.8. ove godine). Nakon što se ponovno prijavite, upisat ćete studij koji želite, a iz trenutnoga ćete se ispisati. I to iziskuje dodatan trošak.

vidimo se 22.