Obavijesti - ispitni koordinator
Trebate li brisati ostale fakultete koje ste naveli u prijavama?
Autor: IGOR ZDENČANOVIĆ, 5. 7. 2015.

Slijedom vaših brojnih upita, evo uputa. Onaj fakultet/studij na kojem želite studirati, a, naravno, upali ste, označite s brojem 1. i time ste potvrdili da želite taj fakultet. Budući da sustav kandidate upisuje u prvi fakultet za koji ostvaruju pravo, bitno je da na prvom mjestu bude onaj koji najviše želite upisati. Ako se na prvom mjestu vaše liste prioriteta nalazi studijski program na koji nemate pravo upisa, sustav će vas automatski predodrediti za drugi sljedeći program na kojem imate pravo upisa. .Također, pratite obavijesti na stranici postani.student, ali i na stranici vašeg novog/budućeg fakulteta, budući da na većini fakulteta ćete trebati doći osobno se upisati, makar ste po onom popisu na vašoj aplikaciji upali, jer tu vašu prijavu trebate osobno dolaskom potvrditi te donijeti razne dokumente, ovisno o fakultetu.

Napominjem da prioritete i željene studije možete mijenjati do 17. srpnja, nakon toga promjene više neće biti moguće.

Oni koji NE ŽELE ništa studirati, a prijavili su se na određeni studij, MORAJU obrisati sve fakultete/studije s popisa.

Uživajte!

Igor Zdenčanović