Obavijesti - ispitni koordinator
Obavijest o podjeli potvrda o položenim ispitima državne mature
Autor: Tomislava Crnaić, 17. 9. 2018.

Učenici koji su ove školske godine završili četvrti razred u srednjim školama u Republici Hrvatskoj svjedodžbe o državnoj maturi i/ili potvrde o položenim ispitima državne mature preuzimaju u svojim školama prema rasporedu koji je škola odredila (21.rujna od 9 do 11 sati u kabinetu koordinatora na 2.katu).

Učenici koji imaju neopravdani izostanak sa ispita i imaju zaduženje, obvezni su podmiriti troškove.
Ako zbog neopravdanog izostanka nije izvršena uplata ispita učenici ne mogu dobiti svjedodžbe o državnoj maturi i/ili potvrde o položenim ispitima državne mature.
Zaduženje i podatci za uplatu vidljivi su na stranici učenika pod poveznicom  Moji podatci/Zaduženja i uplate.
Uplatu je potrebno izvršiti odmah, a skeniranu uplatnicu poslati putem e-pošte na adresu
uplata.dm@ncvvo.hr

OVA JE OBAVIJEST PREUZETA SA STRANICE ncvvo.hr - državna matura - novosti.

Ispitni koordinator