Radionica Superheroj - bankar
Autor: Stjepan Radić, 21. 6. 2023.

U sklopu Erasmus+ projekta (KA122) Inovativni učitelj za školu budućnosti, Blanka Dujmović, profesorica ekonomske skupine predmeta, i Mirela Jendričko, profesorica engleskog i njemačkog jezika i književnosti  odradile su u lipnju u 3.d razredu radionicu Superheroj – bankar.

U sklopu Erasmus+ projekta (KA122) Inovativni učitelj za školu budućnosti, Blanka Dujmović, profesorica ekonomske skupine predmeta, i Mirela Jendričko, profesorica engleskog i njemačkog jezika i književnosti bile su krajem svibnja ove godine na tečaju Emocionalne inteligencije u Ljubljani, Slovenija. Po povratku odradile su u lipnju u 3.d razredu radionicu Superheroj – bankar. U ovoj radionici učenici su mogli spojiti svoje prethodno znanje iz bankarstva i engleskog jezika te novo o emocionalnoj inteligenciji i sve to pretočiti u Superheroja bankara/icu.