Ukupno: 751916

Posjet OŠ Ivana Gorana Kovačića u Vinkovcima
Autor: Helena Bošković, 24. 3. 2017.

Scenska skupina Ekonomske i trgovačke škole nastupila je u 22.3.2017. u Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića u Vinkovcima, a 23.3. 2017. u Osnovnoj školi Antuna Gustava Matoša. Učenicima ovih dvaju škola izveli su svoju scensku igru Okus kušnje koji je predložen za Državnu smotru LiDraNo.

Učenici su bili pozvani da nastupe u tim školama u dogovoru s našom pedagoginjom Mirjanom Čavar te pedagoginjom  4.škole  Kristinom Gugić i psihologinjom iz osnovne škole A.G. Matoš.

Učenicima dvaju osnovnih škola svidjela se predstava, a učenici scenske skupine Tina Ukić, Sarah Jerkić, Doroteja Magdić, Marijana Kunac, Domagoj Buntić, Denis Dragun i Luka Štrangar dali su sve od sebe i bili su sjajni kao i uvijek.

Mentorica: Lidija Stević Brtan,prof.