Ukupno: 752028

Suradnja kao ključ uspjeha
Autor: Matej Lončar, 16. 2. 2017.

14. veljače 2017.g. učenici 2.c razreda u pratnji prof. Ivane Piperković posjetili su Osnovnu školu Ivana Mažuranića i dječji vrtić „ Trnoružica“.

U sklopu terenske nastave iz predmeta Društveno odgovornog poslovanja, želja  nam je bila promovirati društvene ciljeve. Učenici su pripremili predstavu „ Dugine boje“ s ciljem promicanja tolerancije i prihvaćanja drugih bez obzira na razlike. Poseban doprinos dale su učenice: Anamarija Turić, Mateja Tustanovski, Petra Matijević, Ivan Liščić, Monika Klem, Ana Čalušić i Ana-Maria Ćosić. Zahvaljujemo učiteljici Slađani Raguž i gospođi Dragani Turić na suradnji i ukazanom povjerenju. Naši mali prijatelji pokazali su nam kako sva ljepota leži u jednostavnim stvarima, kako je iskrenost i dobrota nešto što  trebamo graditi i čuvati cijeli život. Cijenimo jedni drugi, jer zajedno možemo sve.

Ivana Piperković, mag. oec.

IMAG1681.jpg (823.54 KB)
IMAG1684.jpg (636.08 KB)