Ukupno: 751908

ŠKOLSKO NATJECANJE POSLOVNIH TAJNICA
Autor: Helena Bošković, 13. 2. 2017.

Školsko natjecanje poslovnih tajnica održano je 2. veljače 2017.godine.

Natjecale su se učenice 3.f razreda, Antonija Tadić i Ana-Marija Perić.

Natjecanje se sastoji od dva dijela:

- provjera daktilografske vještine – Intersteno – prijepis u trajanju 10 min. i priprema 10 min.

- izrada integralnog zadatka iz Tehnike komuniciranja i Tajničkih poslova u trajanju 140 min.

Obje učenice su ostvarile više od 75% bodova i stekle pravo odlaska na međužupanijsko natjecanje koje će se održati u Đakovu.

Učenice je za natjecanje pripremala mentorica Božana Lukić.

Ovo natjecanje potiče učenike na primjenu teoretskog znanja, razvija vještine, sposobnosti i stavove, razvija natjecateljski duh, potiče prijateljske odnose i promiče struku.

Našim učenicama želimo puno uspjeha na sljedećim razinama natjecanja.

Povjerenstvo za provedbu natjecanja:

MatoDžalto, ravnatelj – predsjednik

Azra-Vesna Abramović – član