Ukupno: 751901

ŠKOLSKO NATJECANJE U ZANIMANJU PRODAVAČ
Autor: Helena Bošković, 2. 2. 2017.

Školsko natjecanje u zanimanju prodavač održano je 30.siječnja 2017.g. u prodavaonici Planet obuća u Vinkovcima.

Učenice Nikolina Galović(3.h razred) i Iva Kvesić (3.g razred) natjecale su se u robnoj skupini obuća i kožna galanterija. Natjecateljice su pokazale znanje i vještine u vođenju prodajnog razgovora (pristup kupcu, definiranje potreba kupca, prezentacija ponude, dopunska ponuda, popunjavanje računa, pakiranje robe i ispraćaj kupca). Učenice je  za natjecanje pripremala profesorica Kristina Majić-Mazul . Obje učenice ostvarile su više od 80% bodova te su na taj način stekle pravo odlaska na međužupanijsko natjecanje koje će se održati u Osijeku. Ovo natjecanje potaklo je učenike na primjenu teorijskog znanja u stvarnom životu, razvijalo natjecateljski duh, prijateljske odnose učenika i mentora te promicalo struku. Našim učenicama želimo puno uspjeha u daljnjem nastavku natjecanja.

Povjerenstvo za provedbu natjecanja:

Ivana Čorak, dipl.oec.

Štefanko Andrić,prof.