Završila humanitarna akcija „ Paketić za sve “
Autor: Elvira Macan, 6. 12. 2016.

Dana 5.prosinca 2016.godine, sa ravnateljem naše škole Matom Džaltom i profesoricom Ivanom Piperković posjetili smo Socijalne samoposluge u Vukovaru i Vinkovcima. Dostavili  smo proizvode koje smo  prikupili u  humanitarnoj akciji.

Zahvaljujemo poduzeću Promo Cibalae i Boso na suradnji.

Susret je bio prepun emocija. Nadamo se kako će biti više ljudi  koji su spremni pomoći osobama kojima je najpotrebnije jer će samo tako naše društvo ići na bolje.

Mladi volonteri: Anamaria Knežević, Anamarija Turić, Larisa Culi, Adrian Dražić-Karalić, Petra Matijević, Martina Čurdinjaković, Renee Radman, Katarina Matanović, AnđelaTešić, Mihaela Bičanić, Martina Čuljak, Antonela Garić, Lara Bilić, Josip Lovrić, Kristina Slakić i Ana Škrabo.

U znak zahvalnosti Socijalna smoposluga iz Vukovara, darovala je  našoj školi sliku Milana Oljače.

Katarina Matanović,2.b