Ukupno: 752079

Projekt " Komunikacija otklanja barijere "
Autor: Elvira Macan, 14. 5. 2016.

Europski tjedan obilježen je parlaonicom na tezu “ Zemlje članice EU sretnije su od drugih zemalja”.

U prostorijama Agencije za razvoj Vukovarsko -srijemske županije Hrast, učenici 3. c i 3. d  razreda Ekonomske I trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci održali su konstruktivnu raspravu o prednostim i nedostacima zemalja članica EU.

Ova paralonica je ujedno I završetak projekta “Komunikacija otklanja barijere” koje financira Ministarstvo znanosti, obrazovanja I sporta. Učenici su pokazali vještinu argumentiranja i  kritičkog razmišljanja. Negacijska ekipa bila je ipak nešto bolja u repliciranju i argumentiranju te su proglašeni pobjednicima parlaonice. Tvrtka Lotusmedia d.o.o. kao partner u projektu nagradila je afirmacijsku I negacijsku ekipu sa kotizacijama za Konferenciju gospodarstvenika u vrijednosti 10 000, 00 kn.

U obiljažavanju Europskog tjedna sudjelovali su Agencija Vukovarsko-srijemske žušanije Hrast, Lotusmedia d.o.o. , prof. Dubravaka Bašić, univ. spec. oec. Sandra Klaić, dr.sc. Ivana Ivančić, prof. Sanja Cikać, Stjepan Radić i Ivana Piperković, mag. oec.

Ivana Piperković