GLOBALNI TJEDAN PODUZETNIŠTVA U NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Helena Bošković, 27. 11. 2014.

U suradnji profesorica Ike Pejanović, Marije Konjevod, Ivane Piperković, Mihaele Đukić, Mirte Kovač i Andrijane Hajduković te učenika naše škole obilježen je Globalni tjedan poduzetništva u razdoblju 17. – 21. studenoga 2014.

Poseban doprinos u besprijekornoj organizaciji i praćenju ovih događanja dali su nesebično učenici pod imenom MaPoVk (Mali Poduzetnici Vinkovaca), snimatelji, fotograf Ivan Perković i novinarka Valentina Kobaš  te im se na tome u ime cijele Škole najiskrenije zahvaljujemo!

Tko nas je posjetio, kako nam je bilo i što smo naučili pogledajte u priloženim materijalima.

Andrijana Hajduković, dipl.oec.

GEW_izvjesce.pdf (181.21 KB)