8. TJEDAN CJELOŽIVOTNOG UČENJA – OTVORENA VRATA TEHNOLOŠKOG PARKA VINKOVCI d.o.o. – PODUZETNIŠTVO – DRUŠTVENO ODGOVORNO POSLOVANJE
Autor: Helena Bošković, 6. 10. 2014.

Kroz otvorena vrata Tehnološkog parka Vinkovci d.o.o. danas su prošli  učenici drugog razreda ekonomske struke.

Bili su svjedoci realizacije novog strukovnog kurikuluma, potpune integracije teorije i prakse te izuzetno dobroga  primjera  međupredmetne korelacije u realizaciji terenske nastave. Naučili su nešto više o mogućnostima obrazovanja u zemljama Europske unije kroz programe Comenius,  Mladi na djelu, Erasmus. Proširili su znanja stečena unutar četiri zida školske zgrade.  Nastavlja se dobro uspostavljena suradnja škole i lokalne zajednice na dobrobit svih dionika.

Ika Pejanović, prof.  i Ivana Piperković, prof.

cjelozivotno.png (543.67 KB)
slika2.png (25.02 KB)