Plesna radionica
Autor: ELVIRA MACAN, 30. 9. 2014.

Održana plesna radionica pod sloganom „Dobro je učiti!“

Danas, 30. rujna 2014. godine s početkom u 14:00 sati, u maloj dvorani naše škole održana je plesna radionica u suradnji sa Sportskom plesnom udrugom „TWIST“ Vinkovci i Športsko plesnim klubom „BOLERO“ Osijek. Plesna radionica u sklopu 8. Tjedna cjeloživotnog učenja održana je pod sloganom „Dobro je učiti“.

Učenice 1.G, 2.E, 2.F, 3.F i 4.F razreda zaplesale su na taktove Incondicional od Prince Roysa i Vivir Mi Vida od Marc Anthonya pod budnim okom profesionalnih plesača. Plesala se bachata, madison, salsa te disco fox na ritam pjesme „Kako je dobro vidjeti te opet“ od Novih fosila.

Dvosatnu plesnu radionicu vodili su Marija Petrić i Borna Pest, a kako smo svi spoznali radost učenja i dobro se zabavili, pogledajte u priloženim slikama.

Zvonimir Jurković, mag. oec.