Ukupno: 752084

OBAVIJEST- POMOĆNIČKI ISPIT
Autor: Helena Bošković, 27. 9. 2014.

Obavještavamo sve kandidate koji su se prijavili za  polaganje pomoćničkog  ispita u prvom/ ljetnom ispitnom roku, da će se pisani dio pomoćničkog ispita održati 10. listopada 2014. godine s početkom u 10.30 sati.

Rezultati ispita bit će objavljeni 13. listopada 2014. godine na oglasnoj  ploči škole.Usmeni dio ispita, za one koji mu moraju pristupiti, provodi se 14. listopada 2014. godine, a rezultati se priopćavaju odmah po završetku ispita.

Popis učenika koji mogu pristupiti ispitu nalazi se u prilogu.

Molimo učenike da prate stranicu škole poradi mogućih promjena termina.

Detaljnije informacije o Pomoćničkom ispitu mogu se pronaći na stranici  Agencije za  strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih (ASOO)

Ivana Radić, prof.

POPIS_UCENIKA_za_polaganje_pomocnockog_ispita.pdf (606.84 KB)