NAJAVA: TJEDAN CJELOŽIVOTNOG UČENJA U NAŠOJ ŠKOLI
Autor: ELVIRA MACAN, 24. 9. 2014.

I ove godine Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih organizira osmi po redu Tjedan cjeloživotnog učenja u periodu od 29. rujna do 5. listopada 2014. godine.

Ovogodišnji Tjedan cjeloživotnog učenja provodi se pod sloganom „Dobro je učiti!“, a podršku kampanji dale su osobe iz javnog života: Ivica Kostelić, Goran Bogdan, Danijela Trbović, Blaženka Leib, Davor Pavuna, Martina Tomičić i Slaven Knezović.

U obilježavanje Tjedna, naša škola uključila se organizacijom slijedećih aktivnosti:

1.      Radionica „UČIMO RUSKI“

Kada? 29. rujna 2014. u 15.00 sati

(radionicu će održati profesorica Ksenija Smolčić Lukačević)

2.      Plesna radionica

Kada? 30. rujna 2014. u 14.00 sati

(radionicu će održati ŠPU „TWIST“ Vinkovci i ŠPK „Bolero“ Osijek)

3.      Radionica "Rastavi i sastavi računalo",

Kada? 1. listopada 2014. od 8.00 sati

(radionicu će održati Daniel Vidaković i Valent Turković iz Centra za tehničku kulturu Osijek)

Na radionicama mogu sudjelovati svi zainteresirani učenici. Za sudjelovanje na radionicama ruskog jezika i plesa potrebno je prijaviti se profesoru Zvonimiru Jurkoviću, a za sudjelovanje na radionici rastavljanja i sastavljanja računala potrebno je javiti se profesorici Elviri Macan.

Više o ovogodišnjem Tjednu cjeloživotnog učenja i događanjima u našem gradu vidjeti klikom OVDJE

Zvonimir Jurković, mag. oec.

cjelozivotno_9_14_final.mp3 (1.33 MB)
dobro_je_uciti_letak.pdf (2.13 MB)