Objava rezultata ispita državne mature provedenih u ljetnome roku šk. god. 2013./2014.
Autor: Helena Bošković, 6. 7. 2014.

Sutra, 7. srpnja 2014. u 14.00 sati bit će objavljeni rezultati ispita državne mature u ljetnome roku šk. god. 2013./2014. Maturanti će na svojim stranicama na poveznici Moji rezultati moći vidjeti ispitne materijale te uspjeh koji su postigli na ispitima kojima su pristupili.

Rok za prigovore na rezultate ispita traje 48 sati od objave: dakle do 9. srpnja u 14:00 h.

Učenici četvrtih razreda srednjih škola u RH  eventualni prigovor podnose pisanim putem ISPITNOM KOORDINATORU, tj. Školskome ispitnome povjerenstvu, koje donosi mišljenje o opravdanosti prigovora i prosljeđuje ga Centru.

Maturanti naše Škole svoje pisane prigovore mogu podnijeti u uredu ispitnog koordinatora:

UTORAK 8. srpnja od 10:00 – 13:00 h

SRIJEDA 9. srpnja od 10:00 – 14:00 h

Obrazac za prigovore možete preuzeti u uredu ispitnog koordinatora.

Svi ostali pristupnici prigovore upisuju osobno na svojim stranicama, na poveznici Moji prigovori.

Konačna objava rezultata ispita državne mature bit će: 14. srpnja 2014.

Za sva dodatna pitanja: igor.zdencanovic@skole.hr

Raspored podijele svjedodžbi po razredima bit će objavljen na web stranici škole nakon konačne objave rezultata.

Igor Zdenčanović