Ukupno: 752084

Posljednje zbogom draga kolegice
Autor: Helena Bošković, 9. 6. 2014.

U nedjelju 8. lipnja 2014. godine, nakon duge i teške bolesti, u 54. godini života preminula je naša draga kolegica profesorica mentorica Vesna Šestan.

U našoj školi započela je s radom 26. listopada 1992. godine kao nastavnica gospodarske grupe predmeta. Cijeli svoj radni vijek, predano i vrijedno, prenosila je svoje bogato znanje na brojne generacije naših učenika. Do posljednjeg dana bila je vjerna svome pozivu, hrabro se boreći s teškom bolešću. Savjesnim i odgovornim radom postala je uzor svima nama, učenicima i nastavnicima. Ostaje nam sjećanje na njezin osmijeh i vedrinu, a tuga u srcu što se moramo od nje rastati.

Počivala u miru Božjem!

VESNA.jpg (234.83 KB)