Poziv učenicima, roditeljima i svim dobrim ljudima za pomoć!
Autor: Helena Bošković, 18. 5. 2014.

Molimo učenike, djelatnike i sve dobre ljude da pomognu svojim prilogom unesrećenim obiteljima na poplavljenim područjima naše Slavonije.

Svoje donacije možete ostaviti u predvorju Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci.

Najpotrebnije:

HRANA I VODA konzervirana hrana – povrće, voće, meso, riba, gotova jela, juhe suha hrana – žitarice, grickalice, sušeno voće mlijeko u prahu i tetrapaku začini – šećer, sol, papar, vegeta hrana i formula za dojenčad hrana za starije ili osobe s posebnim potrebama (dijabetičari) flaširana voda sokovi tetrapak, boce instant kava, čaj vrećice, kakao * pribor za jelo – regularan i jednokratni (viljuške, noževi, žlice) * ručni otvarač za konzerve

HIGIJENSKE POTREPŠTINE I PRVA POMOĆ toaletni papir ručnici sapun za ruke – tekući, kamen pasta za zube šampon za kosu ženske higijenske potrepštine – ulošci, tamponi dječja kozmetika – pavlovićeva/čeličeva mast/krema i dr. jednokratne dječje pelene jednokratne pelene za odrasle osobe kutija prve pomoći gaze zavoji flaster antiseptik škare pincete analgetici (protiv bolova)

PRIBOR I SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE klor izbjeljivač sredstva/sprej za dezinfekciju papirni ubrusi metle krpe spuže gumene rukavice četke za ribanje vreće za otpatke

ODJEĆA I DR. dječja garderoba (čarape, gaće, majice, veste, hlače, jakne..) garderoba za odrasle dječja obuća (gumene čizme, cipele, tenisice..) obuća za odrasle vreće za spavanje deke

ALAT I OSTALO konopci (za spašavanje, vuču, vezivanje) lopate čekići skalpeli radne rukavice izolir trake maske za prašinu baterije za radio i svjetiljke svjećice i/ili lampe s uljem šibice benzin propan nosiljka za djecu dječja kolica Staklenke nastojite dodatno upakirati/omotati. Ukoliko ste u mogućnosti, donacije donosite u kutijama radi lakšeg transporta.

Zahvaljujemo unaprijed!