18. Sajam zdravlja u Vinkovcima
Autor: Helena Bošković, 27. 4. 2014.

Velik broj učenika naše škole zajedno sa svojim profesoricama Helenom Bošković, Helenom Galović, Andrijanom Hajduković, Katom Knežević, Davorkom Marojević i Ivanom Piperković i ove su godine dali svoj doprinos povezivanju iskustava iz različitih struka i područja rada u svrhu očuvanja i unapređenja zdravlja i kvalitete života u urbanom okruženju.

Pod sloganom „Voda i hrana – hrvatska snaga“, u razdoblju od 25.04. do 27.04. ove godine predstavili su našu školu na 18. Sajmu zdravlja. Izložili su velik broj učeničkih radova, medalja, pehara te brojna priznanja s raznih športskih i obrazovnih natjecanja. Kroz susrete s ostalim dionicima i posjetiteljima Sajma zdravlja pridonijeli su zagovaranju zdravlja kao osnovnog pokretača cjelokupnog gospodarskog, društvenog i kulturnog života.

sajam_zdravlja1.jpg (201.51 KB)