Atletičarke i atletičari naše škole putuju u Poreč
Autor: Helena Bošković, 12. 4. 2014.

U srijedu, 09. travnja 2014. u Osijeku je održano regionalno natjecanje iz atletike. Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca imala je predstavnike u obje kategorije, za djevojke i mladiće.

Kišno, hladno i vjetrovito vrijeme nije uspjelo smesti odabranike profesora Zvonimira Špoljarića i Krešimira Tomića u ostvarivanju izvrsnih rezultata kojima su omogućili plasman na završnicu natjecanja. Državno prvenstvo održati će se u Poreču početkom svibnja.

Ekipa djevojaka: Anđela Ugljar, Martina Kajkić, Ivana Jančić, Katarina Martinović, Karla Andrić, Anamarija Đekić, Antonija Damjanović, Sanja Grgić, Antonija Vuković, Ena Tandara, Martina Kovač, Nikolina Krasić, Helena Jurčević, Anđela Matijević Voditelj ekipe: Zvonimir Špoljarić, prof. Ekipa mladića: Marko Kraljević, Bernard Topić, Erik Skender, Ivan Drljo, Marko Smolčić, Antonio Pavlović, Matej Šorli, Ivan Dalić, Martin Pavlović, Ivan Bukulin, Marko Horvat, Ante Papac, Toni Andrijanić Voditelj ekipe: Krešimir Tomić, prof.