Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika
Autor: Helena Bošković, 10. 3. 2014.

5. ožujka 2014. održano je Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika u Gimnaziji Vukovar.

Natjecanje se provodi u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje po sadržaju gimnazijskog programa. Na natjecanje je pozvano i naših četvero najboljih učenika nakon provedbe Školskog natjecanja. U kategoriji četvrtih razreda Ivana Bogović (IV. e, mentorica prof. Marija Burić) zauzela je najbolje 1. mjesto. U kategoriji trećih razreda s visokim postotkom postignuća (72/90) Edi Džindo je bio na 6. mjestu te u istoj kategoriji Nikolina Čurić na 8. mjestu i Loreta Kovačević na 9. mjestu ( III. e razred, mentorica prof. Mira Filipović – Trabak).

EkipaIzHJ_001.jpg (114.95 KB)