Ukupno: 752081

TRIBINA S PODUZETNIKOM I MENADŽEROM DRAGOM MUNJIZOM
Autor: ELVIRA MACAN, 8. 3. 2014.

U sklopu projekta BB „Be Better – Biti bolji“,  a na zadovoljstvo i zahtjev učenika naše škole, u petak 7. ožujka 2014. godine u školskoj knjižnici održana je dvosatna izuzetno zanimljiva tribina s gostom - poduzetnikom i menadžerom, Dragom Munjizom. Tribina je realizirana zajedničkom suradnjom naše škole i stručnog časopisa PODUZETNIK, koji je i idejni tvorac projekta BE BETTER. Osim učenika, profesora i ravnateljice, tribini su nazočili pročelnici županije Vukovarsko-srijemske i gospodarstvenici. Uspješni menadžer i poduzetnik predstavio se publici kroz jednu toplu i neposrednu poslovnu, ali i osobnu životnu priču. Takvo predavanje učenici nemaju prigodu čuti u redovnoj nastavi. Sigurna sam da su oni svjesni vrijednosti koje su danas stekli. Zahvalna sam im na suradnji i iskazanom interesu.

Slike pogledajte u Fotogaleriji

Dodatni prilog možete vidjeti na linku:

Ika Pejanović, dipl. oec.