Ukupno: 752081

Grafiti
Autor: Helena Bošković, 28. 2. 2014.

Učenici naše škole danas su imali priliku pokazati svoje likovne i kreativne sposobnosti.U školskoj dvorani organizirano je natjecanje u crtanju i pisanju grafita. Sudjelovalo je 25 razreda od ukupno 31 koliko ih ima u školi.

Svaki razred predstavljala je skupina po pet - šest učenika koja je likovno i grafički rješavala određenu temu.
Učenicima je ponuđeno mnoštvo tema. Slobodnim izvlačenjem određena je tema za svaku pojedinu skupinu.
Od materijala na raspolaganju su imali: hamer - papire, flomastere, masne boje i markere.
Svi radovi bit će izloženi u holu škole te ćemo glasanjem izabrati tri najuspješnija koja će sudjelovati u drugom krugu natjecanja.
Drugi krug natjecanja održat će se u pješačkoj zoni Vinkovaca kada to dozvole vremenske prilike. Tema će biti zajednička za sve tri ekipe. U drugom krugu, na rješavanju te zajedničke teme, s našim učenicima ove godine sudjelovat će i učenici Drvodjeljske škole.
Pedagoginja, Mirjana Čavar