Božić 2013.
Autor: Helena Bošković, 14. 1. 2014.

20.prosinca 2013. godine učenici naše škole uz pomoć profesora priredili su radio dramu Glas Božića koja je emitirana putem školskog razglasa da bi ju mogli doživjeti svi učenici i profesori u školi.

Uz poznate božićne pjesme,one tradicionalne, ali i neke moderne radio drama nam je donijela mnoge zanimljivosti o Božiću i o obilježavanju tog blagdana diljem svijeta. Nakon radio drame,za vrijeme velikog odmora, u školu je stigao i Djed Mraz s kojim su se slikali svi učenici u holu škole koji je za tu priliku pretvoren u pravi mali božićni raj. U izvedbi ovoga programa sudjelovali su učenici 1.e i 4.c i 4.e razreda, a profesorice koje radile s njima na ostvarenju božićnog slavlja su Ivana Bubalo,Lidija Stević,Tomislava Crnaić,Josipa Prgomet i Marija Burić.