Poduzetnički impuls 2013.
Autor: Helena Bošković, 25. 10. 2013.

Ministarstvo poduzetništva i obrta Republike Hrvatske dodijelilo je našoj školi, temeljem prijavljenog programa, bespovratna sredstva za opremanje praktikuma. Oprema je namijenjena učenicima trećeg razreda ekonomske struke za realiziranje nastavnog plana i programa Vježbenička tvrtka.

MJERA: D. Obrazovanje za poduzetništvo i obrte te očuvanje tradicijskih i umjetničkih obrta AKTIVNOSTI: D1 OBRAZOVANJE ZA PODUZETNIŠTVO D1.3 „Učenička zadruga i učeničko poduzeće“
"Učeničke zadruge" osnovnih i srednjih škola i "učenička poduzeća" u srednjim školama koje
u specijaliziranim programima upoznaju učenike sa poduzetništvom, simulirajući osnivanje i
rad poduzeća (vježbovne tvrtke) u svojim školama.
Ika Pejanović

Poduzetnicki_impuls.jpg (324.50 KB)