Najljepša fotografija za mjesec studeni
Autor: Matej Lončar, 3. 12. 2021.

Ove školske godine pokrenuli smo novu aktivnost za ljubitelje prirode i fotografiranja.

Učenici su izrađivali fotografije na temu „Bosut“, koji je sastavni dio i tihi pratitelj svih oblika života na ovom području, u bilo koje doba dana ili noći, u bilo kojemu vremenskom razdoblju ili godišnjemu dobu.

Fotografije smo objavljivali na Facebook stranici naše Škole.

Za mjesec studeni odabrali smo i predstavili u predvorju Škole  (uz ostale objavljene fotografije) prvu najljepšu fotografiju, koja je osvojila 147 likeova, uradak učenice 4.f razreda Maje Markobašić.

Nadam se kako će se i ostali učenici uključiti u još većemu broju jer natječaj nastavljamo do izradbe godišnjega kalendara.