Edukacija na temu STRES I JA
Autor: Elvira Macan, 22. 3. 2021.

Radionice i predavanja za osobni i profesionalni razvoj učenika 4. razreda naše škole, održale su Monika Grbavica i Ana Majdančić. Obje su po struci psihologinje, izuzetno stručne osobe s osobito izgrađenim pristupom u komunikaciji s mladim osobama. Kako se nositi s nepravdom, kako izbjeći neuspjeh na ispitu državne mature, kako reagirati u stresnim situacijama……samo su neka od pitanja razrađenih u dvosatnom druženju s našim maturantima, koji svoje srednjoškolsko obrazovanje završavaju u nikad izvjesnijim uvjetima do sada! Završetak srednje škole, ispiti državne mature, upis na željeni fakultet – zasigurno su događaji od životne važnosti. Vjerujem da su naši učenici usvojili nove metode upravljanja u stresnim situacijama.

Ika Pejanović, dipl. oec.