Obilježavanje Dana zaljubljenih – Valentinovo
Autor: Matej Lončar, 14. 2. 2021.

Dana 12.02.2021. učenici i nastavnici Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci obilježili su Dan zaljubljenih – Valentinovo prigodnom radijskom emisijom popraćenom glazbenim sadržajem. U stvaranju radijske emisije sudjelovali su učenici Lora Miljanić i Fran Pedić te nastavnice Jelica Markovinović-Piperković, Tomislava Crnaić i Ana Božić Krizmanić. Učenici 4.c i 4.d razreda prigodno su izradili plakate koji krase pano školskog hodnika, a uz pisanje prigodnih poruka za Valentinovo učenici su simbolično odvajali novac koji je namijenjen učenicima slabijeg socijalnog statusa.

Na poveznici nalazi se audio zapis radijske emisije kojom je obilježen Dan zaljubljenih.

Noćas se moje čelo žari,
noćas se moje vjeđe pote;
i moje misli san ozari,
umrijet ću noćas od ljepote.

Tin Ujević, Notturno