Obavijest o rezultatima testiranja
Autor: Helena Bošković, 11. 2. 2021.

Temeljem  članka 13. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Ekonomskoj i trgovačkoj školi Ivana Domca Vinkovci, Povjerenstvo  je  vrednovalo  kandidate  koji su se odazvali na natječaj za radno mjesto računovodstvenog referenta,  provođenjem pismenog ispita i intervjua s  istima,  te  kandidate  bodovalo kako slijedi: (šifra- zaporka), PREMA BROJU OSTVARENIH BODOVA.

EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA

Ivana Domca Vinkovci

Klasa: 602-03/21-01/01

Urbroj: 2188-47-07-21-253

Vinkovci,  10. veljače 2021.

Redni broj

Ime i prezime

Područja testiranja

Broj bodova

Ukupan broj bodova

1.

rivana

Pismeni ispit

10

18

Razgovor (intervju)

8

Svi kandidati imaju pravo uvida u natječajnu dokumentaciju uz prethodnu najavu, putem e-maila.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

Vanja Knez, predsjednica