Predstavljanje kataloga "Grafiti"
Autor: Helena Bošković, 29. 1. 2021.

Pridržavajući se strogih epidemioloških mjera, u petak, 29.siječnja 2021. godine, u našoj je Školi održano predstavljanje kataloga „ Grafiti“, rezultata trinaestogodišnjega rada učenika naše županije.

U želji da zaista prekrasne i kreativne učeničke uratke sačuvam od uništavanja za neka buduća vremena i nove generacije, pronašla sam i prikupila radove koje su učenici tijekom godina izrađivali te ih razvrstala prema godinama i objedinila u katalogu.

Predstavljanju kataloga nazočili su predstavnici škola koje su u aktivnosti, tijekom godina, sudjelovale, predstavnici medija, predstavnici Grada, koji je više godina sufinancirao aktivnost te predstavnici učenika.

Mirjana Čavar, pedagog