Božićna priredba
Autor: Matej Lončar, 23. 12. 2019.

20.11.2019. u holu Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca održana je Božićna priredba. Učenici 1.f,1.e,3.c,3.g,3.f, 3.e i 4.b razreda uprizorili su  božićne običaje kroz vrijeme, uz glazbenu podlogu za koju su zaslužna Kanovačka zvona.

Tako smo u 45 minuta mogli vidjeti prizore od Isusova rođenja pa sve do prizora koji prikazuju suvremene načine obilježavanja ovog najvećeg kršćanskog blagdana.

Profesori koji su sudjelovali u stvaranju ove Božićne priredbe su Jelica Markovinović-Piperković, Tomislava Crnaić, Josip Džakula, Ivana Bubalo-Rupčič, Ana Božić Krizmanić i Lidija Stević Brtan.