25. Dani Josipa i Ivana Kozarca
Autor: Matej Lončar, 28. 10. 2019.

I ove su godine tradicionalno obilježeni 25. Dani Josipa i Ivana Kozarca. Obzirom na bogati program koji je priredio Grad Vinkovci povodom obilježavanja Dana J. i I. Kozarca, Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci prisjetila se naših velikih književnika na način da su učenici s profesoricama Ivanom Bubalo-Rupčić i Anom Božić Krizmanić uredili školski pano.

U petak, 25. listopada 2019. našu školu posjetio je književnik Stjepan Čuić, a njegovo izlaganje u školskoj knjižnici posjetili su svi učenici prvih razreda i profesorica Ivana Bubalo-Rupčić.

Također, isti su dan učenici Helena Mitar, Dino Balaž, Anđela Krajinović, Katarina Kokanović i Antonia Gotovac u pratnji profesorice Ivane Bubalo-Rupčić posjetili Gradsku vijećnicu gdje je održano predavanje književnice Dubravke Oraić Tolić te je održana dodjela književnih nagrada za 2019. godinu.

Ana Božić Krizmanić, mag. educ. philol. croat.