Posjet djelatnika Hrvatske narodne banke
Autor: Helena Bošković, 8. 5. 2019.

U ponedjeljak 6. svibnja, 2019. godine naša škola ugostila je predstavnike Hrvatske narodne banke. Pri posjetu organiziranom pod vodstvom profesorica Marije Konjevod, Helene Galović i Blanke Dujmović, učenicima 3.a, b. i d. razreda prikazali su rad središnje banke RH kao i financijskog sustava naše države, kroz kratko predavanje. Predavanje djelatnika bilo je popraćeno zanimljivim sadržajima poput prezentacija i kvizova učenika koji su time predočili djelatnicima ono što su i sami naučili na nastavi. Također, učenici su svojim pitanjima i prisustvom predavanju oplemenili svoju financijsku pismenost.

Mia Rapić i Lea Nađ, 3.d