Ukupno: 751901

OBILJEŽEN SVJETSKI DAN VODA
Autor: Matej Lončar, 24. 3. 2019.

Svjetski dan voda obilježava se u cijelome svijetu 22. ožujka kako bi se skrenula pozornost na izuzetnu važnost vode.

Dana, 22. 3. 2019. godine i naša je škola obilježila Svjetski dan voda.

Učenici 1.a, 1.b, 1.c i 1.d razreda sa profesoricom Gordanom Kragulj odradili su praktične radove i radionice vezane za vodu te napravili niz vrlo kreativnih plakata. Profesorica Kragulj i učenik 1.a razreda Josip Matkovski, osmislili su i tehnički obradili prezentaciju koju su pokazali ostalim učenicima i profesorima.

Učenica 2.f razreda, Gabriela Peranović je odsvirala i otpjevala nekoliko pjesmica  na bocama napunjenim vodom. Na projektu su još sudjelovali profesorica Davorka Marojević i profesor Igor Dubovicki.

Voda je izvor života i o njenoj važnosti već je puno toga rečeno, no ipak mi smo ovaj dan iskoristili da sve učenike i profesore podsjetimo kako je čista voda blago koje treba čuvati. Kao što se zna bez vode  nema života na Zemlji.