ŠKOLSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
Autor: Matej Lončar, 14. 2. 2019.

Školsko natjecanje iz Povijesti u  kategoriji srednjih škola održano je u petak, 8.  veljače 2019. godine, s početkom  u 13 sati u prostorijama Škole. Natjecalo se pet učenika u dvije kategorije, 3. razreda i 4. razreda srednje škole.

Natjecanje se provodilo po gimnazijskom programu povijesti. Učenici su rješavali ispit 60 minuta. Mentori učenika bile su nastavnice Emina Živković i Lucija Vuger. Za Županijsko natjecanje predloženi su učenici koji su točno riješili minimalno 50% ispita, a to su Ante Šmider (2.e) u kategoriji 3. razreda, te u kategoriji 4. razreda Luka Majstorović (3.d) i Dominik Aščić (2.f). Učenici će o pozivu na  Županijsko natjecanje biti pravovremeno obavješteni.

Organizatorica Školskog natjecanja:

Lucija Vuger, mag hist.