Autor: Matej Lončar, 1. 3. 2018.

U našoj je školi 28. veljače 2018. godine obilježen Dan ružičastih majica. Dan ružičastih majica se obilježava svake zadnje srijede u veljači kao znak podrška u borbi protiv vršnjačkoga nasilja. Ove godine je u našoj školi organizirana radio-emisija na temu vršnjačkoga nasilja u režiji 3. e razreda, naši prvi razredi su izradili prigodne plakate i poruke koje se moglo pročitati po cijeloj školi. Osim toga je ulaz u školu ukrašen malim ružičastim majicama i balonima.

Svaki razred naše škole napisao je i parolu protiv vršnjačkoga nasilja koje su izložene u predvorju škole.  Stručni žiri je proglasio parolu 4.e razreda „Budi čovjek među ljudima“ za najbolju parolu naše škole.

Kao vrhunac obilježavanja Dana ružičastih majica učenici 3.e razreda su u prigodnim ružičastim majicama  otpjevali himnu Dana ružičastih majica „Život nije siv“ pred cijelom školom za vrijeme velikoga odmora.

Učenici i razrednici prvih razreda

Učenici i razrednica 3.e razreda