Ukupno: 751963

ZAVRŠEN JOŠ JEDAN TJEDAN CJELOŽIVOTNOG UČENJA U NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Helena Bošković, 11. 10. 2017.

Pod motom ‘Provježbaj mozak!’ završen je Tjedan cieloživotnog učenja u našoj školi obilježen dvjema radionicama: brzog tipkanja i plesa. Jedanaesti put zaredom, u razdoblju od 2. do 8. listopada 2017., održala se nacionalna obrazovna kampanja Tjedan cjeloživotnog učenja.

Cilj naše škole ali i organizatora – Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih – bio je privući što veći broj učenika kako bi se motiviralo na uključivanje u neki od oblika učenja.

Radionica i natjecanje iz brzog tipkanja provedeno je 3. listopada 2017. godine među učenicima 2. F razreda, dok je plesna radionica organizirana za sve učenike škole 4. listopada 2017. u suradnji s Vinkovačkim Kreativnim Centrom „Twist“. Na ovoj radionica upoznali smo se s osnovnim pokretima karipskih, latino i društvenih plesova.

I ove godine, promotori kampanje su osobe iz javnoga života – skijaš Ivica Kostelić, plivač Gordan Kožulj, voditeljica Blaženka Leib i karatistica Maša Vidić.

Kako smo se proveli i promovirali ovogodišnji Tjedan te podijelili promotivne nagrade možete pogledati na slikama.

Zvonimir Jurković, mag. oec.