Pub Kviz
Autor: Elvira Macan, 15. 11. 2018.

Ekipa Calypso – pobjednici pub kviza Znanjem u vikend u organizaciji Gradske knjižnice i čitaonice Vinkovci

Završnica pub kviza Znanjem u vikend održana je u petak, 9. studenoga 2018. godine u Coffee House Charlie Vinkovci u organizaciji Gradske knjižnice i čitaonice Vinkovci. Tijekom Mjeseca hrvatske knjige (15.10. - 15.11.) natjecale su se ekipe iz sedam vinkovačkih srednjih škola, a pobijedila je ekipa Calypso iz Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci u sljedećem sastavu: Ante Šmider, Boris Hvala i Josip Bašurić (2.e), Luka Grbavac (3.a) i Larisa Lončar (4.e) pod vodstvom mentorice Adrijane Rakin. Čestitamo pobjednicima!

Sonja Tomić, prof.