Ovaj mjesec: 2098

BRUNO VUČKO - 1. MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU U KOMPJUTERSKOJ DAKTILOGRAFIJI
Autor: Helena Bošković, 20. 11. 2018.

U sklopu 41. međunarodnog sajma knjiga i učila Interliber, u Zagrebu je u subotu 17. studenoga 2018. održana tradicionalna jubilarna manifestacija, 40. Dan tipkovnice - Državno prvenstvo u kompjutorskoj daktilografiji, u organizaciji Hrvatskog stenografskog društva i u njegovu informatičkom kabinetu.

U ime naše Škole natjecala su se dva učenika 3.a razreda, Bruno Vučko i Mihael Šušković. Oba učenika su dostojno predstavila svoju Školu ostvarivši zavidne rezultate. Mihael je postigao 255 neto udaraca u minuti u kategoriji učenika 17-20 godina dok je je Bruno s postignutih 360,9 neto udaraca u minuti osvojio prvo mjesto u kategoriji učenika do 17 godina.

Zahvaljujući našim đacima, već četiri godine za redom, ime Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca iz Vinkovaca ponosno stoji na tronu najboljih.

Mentorica: Andrijana Hajduković, dipl.oec.